15 numer Camerapixo już jest do ściągnięcia!

Redaktor naczelny Camerapixo taki pisze o nowym numerze:

„Patrząc przez okno można zauważyć zmiany klimatyczne. Patrząc na rynek fotograficzny, z każdym dniem otrzmujemy przekaz informacji o nowościach sprzętowo-programowych. Przeglądamy setki tysięcy zdjęć, postów, blogów. Odwiedzamy portale społecznościowe. Prawdziwa autostrada informacji.

Odskocznią od codzienności i natłoku informacji dla wielu z nas oczywiście jest aparat i kadry, które powstają w każdej sekundzie w różnych zakątkach świata.
Podarowany aparat, książka o fotografii w księgarni, wypad we wspaniałe miejsce, moment w życiu który wart byl zachowania w pamieci takie i podobne historie stworzyly pasje do fotografii. Zdjecia przekazują tak wiele kiedy słowa nie są w stanie wszystkiego opisać. Zdjęcia nas inspiruję, ucza i skłaniają do refleksji.

Prezentujemy dziś 18 fotografów i świat widziany przez pryzmat ich obiektywów. Odpocznijmy zatem przy lekturze nowego numeru Camerapixo.

Magazyn dostępny jest w kilku formatach: online-eBook, Pdf oraz w wersji na Tablety. Więcej na: http://camerapixo.com/pl/


Możesz pobrać archiwalne numery: