Firma Canon we współpracy z popularnymi blogerami przygotowała projekt, w którym można wygrać aparaty serii EOS M. Wystarczy doskonałe zdjęcie, by rzucić wyzwanie i wziąć udział w pojedynku fotograficznym.

Przez najbliższe pięć tygodni, od 29 listopada br. do 6 stycznia 2013 r., w dedykowanym serwisie www.pojedynkizdjec.interia.pl, pasjonaci fotografii będą mogli rzucić wyzwanie zdjęciom dodanym przez blogerów i wygrać aparat EOS M. Wystarczy wejść na stronę konkursową, zalogować się i dodać swoje zdjęcie, będące interpretacją jednego z tematów konkursowych:

• Gdzie diabeł nie może tam babę pośle;
• Kadry pełne pasji;
• Mam Cię!;
• Panie proszą Panów;
• Uchwyć sny.

Premiera aparatu EOS M dała podstawę do stworzenia pojęcia nowej generacji użytkowników, pokolenia M – młodych, kreatywnych ludzi, którzy chcą za pośrednictwem fotografii dzielić się swoją pasją i pokazywać otaczającą ich rzeczywistość. EOS M to pierwszy aparat kompaktowy Canon z wymienną optyką, który łączy jakość lustrzanki z łatwością fotografowania, a wszystko to zostało zamknięte w solidnej i kompaktowej obudowie.
Aby zaprezentować pełen zakres możliwości nowego sprzętu, Canon Polska  zaprosił do współpracy użytkowników, którzy cenią sobie najwyższą jakość zdjęć, ale także komfort pracy. Są to autorzy popularnych blogów: Ogrodnik Tomek, Rudomi, Every Cake You Bake, DaisyLine, Skok w Bok Blog, Podejrzane oraz Warsaw Spotted. Przez najbliższe tygodnie będą dzielić się z użytkownikami swoją pasją i doświadczeniami z pracy na aparacie EOS M. Na dedykowanym serwisie www.pojedynkizdjec.interia.pl wszyscy pasjonaci fotografii będą mogli rzucić wyzwanie zdjęciom dodanym przez blogerów i wygrać aparat EOS M.

Projekt ten jest częścią ogólnoeuropejskiej kampanii. W ramach tej akcji zaproszeni uczestnicy przygotowali filmy dokumentujące proces twórczy, inspiracje i wpływy, pokazując jednocześnie jak Canon EOS M pomógł w stworzeniu dzieła. W projekcie wzięli udział m.in.: Lily Vanilly – właścicielka cukierni, Gary Card – artysta, Andy Torres – blogerka modowa, Sophie Beresiner – redaktorka działu urody oraz Clemens Poloczek – projektant. Filmy można zobaczyć na oficjalnej stronie projektu: http://www.canon.pl/eosadventure/#/generationm

Źródło: Informacja prasowa