Profesjonalny Sklep Fotograficzny PROCLUB przy ul. Żytniej 15 w Warszawie serdecznie zaprasza do udziału w Dniu Otwartym z firmą Zeiss wszystkich tych, którzy interesują się fotografią i filmowaniem. Zapraszamy zarówno profesjonalistów, pasjonatów, oraz tych, którzy swoją przygodę z fotografią i filmowaniem dopiero zaczynają.


Na spotkanie z produktami Zeiss zapraszamy w dniu 11.10.2012. Prezentacja, która zostanie przedstawiona podczas spotkania pozwoli wszystkim zainteresowanym zapoznać się z szeroką gamą obiektywów, którą posiada w swojej ofercie firma Zeiss. Dodatkowo podczas zajęć praktycznych będzie można przetestować poszczególne obiektywy podczas zajęć warsztatowych z modelką. Firma ProClub przygotowała również dla Państwa na ten dzień specjalną ofertę w postaci 5% rabatu na zakup obiektywów Zeiss dla systemu Canon oraz Leica.

Prezentacja oraz zajęcia praktyczne ze sprzętem prowadzone będą w małych grupach ok. 10 osób w dwóch sesjach, tak więc prosimy o wybranie godziny, która Państwu najbardziej odpowiada i zapisywanie się pod adresem: warsztaty@proclub.pl.

Liczba miejsc ograniczona!

Poniżej przedstawiamy program Dnia Otwartego z firmą Zeiss:
- Omówienie produktów marki Zeiss
- Prezentacja obiektywów
- Testowanie obiektywów w studio.

Godziny prezentacji: 12:00, 16:00.
Czas trwania: 2 godziny.
Zajęcia są bezpłatne.
Warsztaty poprowadzi Pan Mariusz Twaróg z firmy Foto-Technika.

Źródło:

Informacja prasowa