Ranking 12 Najwspanialszych Miejsc na Świecie na fotograficzny plener. Relacje z wypraw do Peru, USA i Chin. Kolejowe podróżowanie po Polsce i poradnik o świątecznym fotografowaniu są najważniejszymi tematami grudniowego numeru FotoGeA.com.
W grudniowym numerze Grażyna Czuduk opowiada o wspaniałej wyprawie do Peru. Grzegorz Lityński jak zwykle barwnie relacjonuje swe przygody – tym razem są to językowe wpadki w Chinach – zilustrowane nietuzinkowymi fotografiami. O spóźniających się pociągach opowiadamy sobie liczne dowcipy jednak stare lokomotywy oraz piękne kolejowe szlaki mają wielu zagorzałych fanów. Są nimi np. Agata Kasperek i Roman Reichelt, którzy relacjonują kolejową wyprawę rozpędzonym parowozem przez Wielkopolskę. Mamy też relację z fotograficznej podróży do krainy kanionów i skalnych łuków, czyli dwóch pięknych parków narodowych Arches i Canyonlands w USA.

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy odwiedzić stronę: http://www.fotogea.com/?page_id=692
i wypełnić zamieszczony tam króciutki formularz (podając tylko swój mail i imię).

Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj instrukcje w nim zawarte, aby potwierdzić subskrypcję.