FotoGeA.com jest bezpłatnym miesięcznikiem o fotografowaniu i podróżach wydawanym w formacie PDF. Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGeA.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy wejść na stronę: http://www.fotogea.com/?page_id=692 wypełnić zamieszczony na końcu strony formularz  i przycisnąć przycisk “Wyślij”.

W najnowszym numerze FotoGeA.com polecam artykuły o egzotycznej Mauretanii, wyprawie w Alpy, romantycznej Wenecji i pisankowej tradycji naszego Podlasia. Całość jak zwykle ilustrowana mnóstwem ciekawych zdjęć! Uwagami o tym, czy płacić swoim modelom w czasie egzotycznych wypraw dzieli się Piotr Trybalski a Janusz Czajkowski zastanawia się nad początkiem… zdjęcia.

Okładka kwietniowego numeru FotoGeA.com

W dziale FotoPorady podpowiadamy jak zrobić udane zdjęcia zorzy polarnej, natomiast w rubryce Gadżety zrobiliśmy krótki przegląd fotograficznych nowości dostępnych na rynku. Na stronie przygotowanej przez portal dCamera.pl znajdziesz informacje o nadchodzących konkurach fotograficznych.

Na trzech stronach można zobaczyć zdjęcia w dziale „Plusy dodatnie i plusy ujemne” z oceną zdjęć nasyłanych do nas przez Czytelników. Dokonali jej zawodowi fotografowie związani z redakcją FotoGeA.com.

Pobierz czasopismo.