FotoGeA.com jest bezpłatnym miesięcznikiem o fotografowaniu i podróżach wydawanym w formacie PDF.  Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGeA.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy wejść na stronę http://www.fotogea.com/?page_id=692 wypełnić zamieszczony na końcu strony formularz  i przycisnąć przycisk “Wyślij”.

Numer otwiera reportaż Zbyszka Borysa z Mali. Podróżował przez kraj tajemniczych Dogonów i dotarł do Timbuktu. Marek Waśkiel przedstawia malowniczą Kapadocję w Turcji a Agnieszka Sowińska opisuje swoje fascynacje Indiami. Pocztówkę spod Himalajów przesłała nam Anna Młodzikowska. Aby zachować dobrą perspektywę spojrzymy na świat z wysokości osiąganej m.in. przez ptaki. Będzie to możliwe dzięki fotografiom Pawła Młodkowskiego, z którym rozmawiamy o jego dwóch pasjach lataniu i fotografii.

Dla fotoamatorów mamy FOTOporadnik w którym doradzamy jak poprawić jakość swoich zdjęc poprzez ich odpowiednią kompozycję. Lektura obowiązkowa nie tylko dl miłośników fotografii pejzażowej.

Janusz Czajkowski – nasz felietonista – rozważa kwestię pomysłu na zdjęcie – czyli czy można go prawnie zastrzec? Rubryka Gadżety opowiada o fotograficznych nowościach sprzętowych, które pojawiły się na rynku w ostatnich tygodniach. Na stronie przygotowanej przez portal dCamera.pl ciekawe i aktualne informacje o zbliżających się konkurach fotograficznych.

W tym numerze jest oczywiście obecna tak bardzo popularna wśród czytelników rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne” z oceną zdjęć nasyłanych przez Czytelników. Dokonali jej zawodowi fotografowie związani z redakcją.

Pobierz czasopismo

źródło: www.fotogea.com