FotoGeA.com jest bezpłatnym miesięcznikiem o fotografowaniu i podróżach wydawanym w formacie PDF.  Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGeA.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy wejść na stronę http://www.fotogea.com/?page_id=692 wypełnić zamieszczony na końcu strony formularz  i przycisnąć przycisk “Wyślij”.

W styczniowym numerze Grzegorz Lityński opisuje swe przeżycia, których doznał w czasie niezwykłego spotkania z meksykańskim Świętem Zmarłych – jakże barwnym i hucznym.

Marta Glinka podróżowała wśród miast, lodów i… winnic Argentyny, którą pokochała na tyle, że jak mówi chciałaby tam zamieszkać!

Grażyna Pastuszka i Krzysztof Grabowski wraz ze swą kolarską ekipą wspinali się na górskie przełęcze Armenii – wpatrując się w ośnieżony stożek Araratu i odwiedzając stare monastyry.

Monika i Robert Wiśniewscy – proponują wspaniały pomysł na najbliższe wakacje czyli rejs wokół chorwackich wysp pod żaglami.

O swojej przygodzie z fotografią opowiada znakomity podróżnik Zbyszek Borys a jego opowieść ilustrują wspaniałe zdjęcia, z ukochanej przez Zbyszka, Etiopii.

Marcina Dobas – podróżnik i fotografik przygotował praktyczny poradnik o szarych filtrach połówkowych. Dla miłośników fotografii krajobrazowej lektura obowiązkowa!

Janusz Czajkowski –felietonista miesięcznika – jako niepoprawny optymista namawia by wśród noworocznych postanowień nie zabrakło tych, które dotyczą naszego patrzenia na fotografię.

Rubryka Gadżety opowiada o fotograficznych nowościach sprzętowych. Na stronie przygotowanej przez portal dCamera informuje o zbliżających się konkurach fotograficznych.  W tym numerze jest oczywiście obecna tak bardzo popularna wśród czytelników rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne” z oceną zdjęć nasyłanych przez Czytelników. Dokonali jej zawodowi fotografowie związani z redakcją.

Pobierz czasopismo