W najnowszym listopadowym numerze, który jest już do pobrania możemy zobaczyć reportaże: Łukasza Supergana z Pakistanu – pięknego kraju, który ostatnio nie jest najlepiej kojarzony oraz Kasi Staniszewskiej z Maroka, przez które podróżowała samotnie odwiedzając m.in. festiwal muzyki Gnawa.


Redaktor naczelny Marek Waśkiel opisuje:

Na największym targu w Gwatemali cały dzień spędziła Julia Zabrodzka. Jej obserwacje są nie tylko ciekawe z socjologicznego punktu widzenia ale pomogą Ci w przyszłych zakupach na innych targach Ameryki Środkowej. Miłośnikom rodzimych zakątków proponujemy weekendową trasę po Podlasiu.. tuż zza Bugiem. Pomimo, że nie jest to daleko to wiele miejsc czeka jeszcze na swoich odkrywców.

Spora jest jak zwykle dawka wiedzy o fotografii i fotografowaniu. Traktuje o nich felieton Wojtka Walczuka, recenzje książek i nowości rynkowych m.in. pierwsze opinie po redakcyjnym teście SONY NEX7 i praktyczne poradniki np. o tym jak archiwizować zdjęcia po powrocie z podróży. Wszystkie artykuły jak zwykle w FotoGeA.com są zilustrowane wieloma dobrymi i oryginalnymi zdjęciami.
W czerwcu tego roku portal  Fotoblogia.pl uznał FotoGeA.com za jeden z 5 najciekawszych polskich internetowych magazynów o fotografii. Natomiast w sierpniu FotoGeA.com został wyróżniona jako „Wybór Ekspertów” w rankingu e-magazynów ukazujących się w sieci dokonanym przez miesięcznik „PRESS”.

Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy odwiedzić stronę: http://www.fotogea.com/?page_id=692
i wypełnić zamieszczony tam króciutki formularz (podając tylko swój mail i imię).

Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj instrukcje w nim zawarte, aby potwierdzić subskrypcję.