Już jest wrześniowy numer czasopisma Fotogea o fotografowaniu i podróżach. E-magazyn liczy ponad 100 stron. Będziemy mogli zobaczyć barwne relacje z podróży po Norwegii, Kubie, Berlinie, Włoszech, oraz z wyprawy nad Biebrzę. Mnóstwo dobrych zdjęć oraz interesujące porady fotograficzne są dodatkowymi atutami tego bezpłatnego miesięcznika.

Wrześniowy numer FotoGeA.com otwiera relacja z wyprawy przez Norwegię od jej południowych krańców po sam Nordkapp! Z aparatem po centrum Berlina wędrował Grzegorz Lityński i teraz podpowiada, gdzie można odszukać ciekawe ujęcia. Swoje przygody z podróży po Kubie relacjonuje Mateusz Wykurz. Dzięki teleskopom z pustyni Atakama w Chile zaglądamy w głębię kosmosu. Na zdjęciach wykonanych za ich pomocą otwierają się przed nami nieznane i dalekie światy! Kuchnia południowych Włoch jest nie tylko smaczna ale fotogeniczna, co udowadnia w swoim artykule Beata Kowalewska. Wyjazd nad Biebrzę to propozycja na udany plener w Polsce.

FotoGeA.com jest magazynem skierowanym do szerokiego grona fotoamatorów i miłośników podróżowania. Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy odwiedzić stronę: http://www.fotogea.com/?page_id=692
i wypełnić zamieszczony tam króciutki formularz (podając tylko swój mail i imię).

Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj instrukcje w nim zawarte, aby potwierdzić subskrypcję.