Piękna jesień zaczyna się u nas rozgaszczać i dobrze by było ten fakt twórczo wykorzystać. Dlatego serwis PleneryFotograficzne.pl ma przyjemność zaprosić Fotografów na Jesienny Plener Krajobrazowy, który odbędzie się w dniach 17-19 października br. na Morawach Południowych (Czechy).

Morawy poszczycić się mogą wieloma wspaniałymi widokami jak z obrazka, a także tradycją do wina. Tutejsze krajobrazy uznawane są za jedne z najbardziej malowniczych w Czechach, jednocześnie są one chronione. Jesień na Morawach, to coś czego przegapić nie można. Podczas pleneru będzie szlifowany warsztat fotografii krajobrazowej zarówno od strony wykonania jak i obróbki zdjęcia. Będą omawiane najważniejsze aspekty kolorystyki, kadrowania, istoty oświetlenia i inne ważne elementy.

Plener przeznaczony jest zarówno dla doświadczonych fotografów jak i amatorów. Koszt wynosi jedynie 430 zł brutto od osoby. W cenie zawierają się noclegi, wyżywienie, praktyczne wykłady, pomoc doświadczonych fotografów, pokazy zdjęć, kształcące dyskusje i wiele więcej. Dodatkowo na miejscu można zakosztować regionalnego wina przy dobrodziejstwach hotelowego SPA.

Więcej szczegółów oraz plan pleneru znaleźć można na stronie: http://www.plenerfotograficzny.pl/2013/09/27/jesienny-plener-foto-morawy-2013/#more-2829.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy do kontaktu:

Monika Kikolska +48 507 8040 49

Paweł Strykowski +48 695 86 30 31

mail: kontakt@pleneryfotograficzne.pl

http: www.PleneryFotograficzne.pl