Serwis Holga.pl ponownie zaprasza wszystkich fotografujących aparatami takimi jak: holga, diana, supersampler, spinner, zenit, łomo, lubitel, druh, ami… do wspólnego tworzenia albumu fotograficznego. Twarze – to temat czwartego zaproponowanego albumu.


Albumy Holga.pl stanowi zbiorową opowieść snutą przez wielu autorów na jeden temat. W ten sposób subiektywne wypowiedzi o świecie składają się na jego obiektywny obraz.

Poza narzędziem i tematem nie ma żadnych ograniczeń. Z nadesłanych zdjęć powstanie album fotograficzny, który ukaże się w wersji cyfrowej (Issuu) a docelowo, co jest zamierzeniem serwisu, planowane jest wydanie albumy w wersji papierowej.

Wszystkie albumy tworzone w ramach tej inicjatywy są niezależnymi i niekomercyjnymi wydawnictwami. Poza tworzeniem albumów serwisowi przyświeca też idea propagowania fotografii w każdej jej postaci oraz promowania osób fotografujących.

Zainteresowani udziałem w najnowszym albumie powinni przesyłać zdjęcia do 08.09.2013 roku na adres holga.pl@gmail.com.  Dokładne wytyczne techniczne znajdują się na stronie:  holga.pl/blog/?p=1939

Poprzednie albumy można obejrzeć:
Album 3:  http://holga.pl/blog/?p=1859
Album 2: http://holga.pl/blog/?p=1277
Album 1:  http://holga.pl/blog/?p=770

Szczegółowe informacje na temat idei i albumów stronie:  www.holga.pl

Źródło: Informacja prasowa