W najbliższych dniach dobiegają końca konkursy w których warto powalczyć o nagrody. Zobaczcie co przygotowali organizatorzy.
Canon we współpracy z wybitnymi specjalistami w dziedzinie fotografii zorganizował konkurs „Canon EOS Adventure”, którego celem jest zachęcenie i zainspirowanie początkujących fotografów. Na stronie pl.yahoo.net/tajniki-fotografii/ znaleźć można cenne wskazówki i porady jak wykonywać dobre zdjęcia. Każdy kto chce wziąść udział w konkursie może przesłać swoje zdjęcie. Termin nadsyłania prac mija 20 listopada 2011 roku.
Nagrodą główną jest wyjazd do Kenii. Do wygrania jest również 10 obiektywów EOS, w każdej z kategorii.
Więcej informacji znajdziecie na: pl.yahoo.net/tajniki-fotografii
Organizatorzy Festiwalu Peruwiańskiego Peru 4D zapraszają do konkursu fotograficznego „Peru 4D”. Aby wziąść udział w konkursie należy wysłać  zrobione przez siebie zdjęcie, jego tytuł i opis konceptu. Jurorzy nie wymagają bezpośrednich nawiązań, najważniejszy jest pomysł, jego opis i kreatywne wykonanie. Termin nadsyłania prac mija 23 listopada br.
Więcej informacji na stronie: www.peru4d.pl
Serwis Fotoblogia.pl zaprasza do konkursu pt.  „Kolorowe zdjęcie na jesienne szarości”. Aby wziąść udział w konkursie należy przesłać zdjęcie nawiązujące do tematu. Autor najlepszego zdjęcia otrzyma drukarkę HP Photosmart 7510 eAIO. Ponadto 100 najciekawszych zdjęć zostanie wydrukowanych w formacie A4 i przesłane do ich autorów. Prace można nadsyłać do  24 listopada br.
Więcej informacji na stronie: fotoblogia.pl
Serwis myfinepix.pl zaprasza do konkursu fotograficznego pt. „Znajdź X w naturze”. Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w serwisie myfinepix.pl. Termin nadsyłania prac mija 30 listopada 2011.
Nagrodami w konkursie są:
1 miejsce – Fujifilm FinePix X10
2 miejsce – Fujifilm FinePix XP30
3 miejsce – Fujifilm Instax mini 7
Więcej informacji na stronie: www.myfinepix.pl

Serwis fotografuj.pl zaprasza  do udziału w konkursie fotograficznym  „Od zmierzchu do świtu…”. Aby wziąść udział w konkursie należy przesłać swoje zdjęcie wypełniając formularz na stronie www.fotografuj.pl . Termin nadsyłania prac mija 30 listopada. Nagrodami w konkursie są podręczniki  fotograficzne wydawnictwa Galaktyka.

Więcej informacji na stronie: www.fotografuj.pl

Źródła zdjęć:

fotografuj.pl

myfinepix.pl

peru4d.pl

pl.yahoo.net