Czas na zestawienie najciekawszych, kończących się niebawem konkursów. Zachęcamy do udziału, do wygrania ciekawe nagrody!.

Kanał Animal Planet oraz serwis SwiatObrazu.pl zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym pt.  „Dzika przyroda Europy”. Konkurs adresowany jest do wszystkich fotografujących. Termin nadsyłania prac mija 14 lutego 2012 roku. Zdjęcia nadesłane na konkurs fotograficzny „Dzika przyroda Europy” mają za zadanie nie tylko przedstawić najbardziej znane europejskie gatunki dzikich zwierząt, ale również skupić się na takich kwestiach jak ochrona dzikiej przyrody, przywracanie gatunków, ekoturystyka.

Nagrody:

I miejsce – Tablet Wacom Bamboo Pen&Touch Fun Medium
II miejsce – Aparat fotograficzny Sony DSC-H70
III miejsce – Statyw Manfrotto MN055XDB
Nagroda publiczności: trzy zestawy filmów szkoleniowych przygotowanych przez redakcję SwiatObrazu.pl dla trzech wyróżnionych fotografii.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Portal MyFinePix zaprasza  do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zima!”.  Na zwycięzcę czeka aparat cyfrowy  FinePix XP30. Termin nadsyłania prac mija 13 lutego 2012 roku.

Źródło: www.myfinepix.pl

Konkurs Pantaenius Jacht Foto jest otwarty dla każdego, kto pasjonuje się fotografią. Do naszego konkursu można zgłosić zdjęcie które jest tematycznie związane z jachtami i łodziami motorowymi lub żaglowymi. Termin zgłaszania prac mija 15 lutego 2012 roku. Nagrodami w konkursie są:

I Nagroda – Sztormiak – kurtka i spodnie – z kolekcji Delphia Yachts, marki Henri Lloyd model TP2 Ventura oraz upominek i kwartalna prenumerata od Magazynu Żagle. Zwycięzca otrzyma voucher do zakupu wybranego przez siebie rozmiaru sztormiaka.

II Nagroda – Weekendowy Kurs Regatowy na Jachcie Nautica 450 dla jednej lub dwóch osób oraz upominek i kwartalna prenumerata od Magazynu Żagle. Kurs zawiera wynajem jachtu i opiekę trenera przez dwa dni. Kursy odbywają się w marinie Gdynia.

III Nagroda – Weekendowy Pobyt w Centrum Galion dla dwóch osób oraz upominek i kwartalna prenumerata od Magazynu Żagle. Pobyt w Centrum Galion zawiera dwa noclegi dla dwóch osób ze śniadaniem oraz dostęp do centrum fitness.

Nagroda Specjalna – firma Delphia Yachts zastrzega sobie prawo do nagrodzenia autora wybranego przez siebie zdjęcia. Nagrodą specjalną jest torba żeglarska z kolekcji Delphia Yachts.

Źródło: http://jachtfoto.pl/

Nokia i serwis SwiatObrazu.pl zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Niezwykły każdy dzień”. Prace można zgłaszać do 22 lutego 2012 roku. Nagrodami w konkursie są:

1 miejsce – Nokia Lumia 800
2 miejsce – Nokia Lumia 800
3 miejsce – Nokia Lumia 800

Dwa wyróżnienia – Nokia Lumia 800

Nagroda publiczności: album fotograficzny Mecek.kom.

Źródło: www.swiatobrazu.pl

Winmar.pl zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. „To, co kocham najbardziej”. Termin zgłaszania prac mija 14 lutego 2012 roku. Aby wziąć udział w konkursie należy sfotografować osoby, miejsca lub rzeczy, które są dla nas najważniejsze lub mają szczególne znaczenie . Prace należy przesyłać za pośrednictwem zakładki „Konkurs” na profilu firmy WIN-MAR na portalu Facebook. Nagrodami w konkursie to 5 toreb/ plecaków firmy Loop.

Źródło: facebook.com/Winmar

Serwis fotografuj.pl zaprasza do udziału w  konkursie fotograficznym „Śnieg, lód, mróz…”. Termin zgłaszania prac mija 29 lutego 2012 roku. Nagrody w konkursie to:
3 kupony o wartości 100 zł każdy na wykonanie CEWE Fotoksiązki w twardej okładce od formatu A4 w górę
10 kuponów o wartości 50 zł każdy na wykonanie CEWE Fotoksiązki w twardej okładce od formatu A4 w górę

Źródło: www.fotografuj.pl

Magazyn DIGITAL FOTO VIDEO razem z firmą Kodak zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Mrozem malowane”. Termin zgłaszania prac mija 29 lutego 2012 roku. Na zwycięzców czekają 4 aparaty cyfrowe Kodak Easyshare Max.

Źródło: http://dfv.pl