Nowy COOLPIX L620 to łatwy w obsłudze aparat kompaktowy typu megazoom, oferujący inteligentne funkcje automatyczne oraz tryb nagrywania filmów Full HD. Dzięki obiektywowi NIKKOR z 14-krotnym zoomem optycznym, COOLPIX L620 zapewnia najwyższą precyzję kadrowania oraz doskonałą ostrość zdjęć, zarówno w przypadku ujęć szerokokątnych jak i tele. Matryca CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 18 megapikseli gwarantuje uzyskanie naturalnych barw nawet przy słabym oświetleniu, np. podczas fotografowania po zmroku czy w czasie kolacji przy świecach.

Aby zapewnić najwyższą jakość obrazu, aparat wyposażono w funkcje: Łatwa panorama, redukcji efektu poruszenia, optycznej redukcji drgań (VR) oraz autofokusa z wyszukiwaniem celu. 18 programów tematycznych, dostępnych w nowym modelu oraz funkcja Automatycznego wybierania programów w trybie Łatwa automatyka pozwalają skupić się na komponowaniu kadrów i dobrej zabawie. Dzięki praktycznemu rozwiązaniu jakim są popularne baterie typu AA, aparat można w każdej chwili naładować, a następnie kontynuować fotografowanie.

„Wygodny i łatwy w użyciu COOLPIX L620 z jasnym wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cali to doskonały wybór dla osób, które szukają inteligentnego aparatu z dużym zoomem, wyposażonego w kreatywne efekty i funkcję nagrywania filmów Full HD” – mówi Nicolas Gillet, Product Manager zajmujący się produktami konsumenckimi w Nikon Europe.

Aparat COOLPIX L620 oferowany będzie w kolorach czarnym i czerwonym. W sklepach dostępny będzie w sierpniu 2013 r.

Źródło: Informacja prasowa