Pierwszy dzień Targów Film Video Foto 2012 w Łodzi  już za nami. To już piętnasty raz. Uroczyste otwarcie nastąpiło o godz.11.00.

Każdego roku wystawcy prezentują sprzęt oraz akcesoria fotograficzne, video oraz obróbki obrazu. W tym roku najbardziej oczekiwanymi firmami były Nikon ze swoimi „dziećmi” D800, D800E oraz D4 i Canon z perełką 5D MarkIII. Nie możemy pominąć także firmy Sony i modelu SLT-A77.

Do zwiedzania w sumie było blisko 150 stoisk. Najlepiej prezentowały się punkty  firmy Sony oraz Nikon. Męska „część” zwiedzających zapewne mogła być zadowolona z „zaprezentowanych” modelek: „tancerkę flamenco” na stoisku Sony, kowbojki u Foto-Video, glam rockową dziewczynę na stoisku Phottix, czy dziewczynę z piłką u Canona,  oraz oczywiście bardzo zauważalne gorące dziewczyny wprost z karnawału w Rio wraz z  Merlin Monroe na stoisku Nikona.

Targi są czynne jeszcze w piątek w godz. 10-18, w sobotę – do godz. 16. Bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy – 10 zł. Dla każdego pasjonata tej tematyki zapewne to bardzo ważne wydarzenie. Naprawdę warto tam być.