W minionym tygodniu swoją premierę miał nowy magazyn na naszym rynku mediów elektronicznych – eSPFL. Magazyn współtworzony jest przez członków Stowarzyszenia Polskich Fotografów Lotniczych AIR – ACTION. Jest to pismo o fotografii i  pasji jakiej oddają się ludzie związani z SPFL, którzy realizując swoje marzenia gotowi są wędrować po całym Świecie, aby być obecnym wszędzie tam gdzie latają najlepsi z najlepszych.

Magazyn wyładowany jest po brzegi fantastyczną fotografią lotniczą pokazującą w niesamowity sposób najlepsze zespoły akrobacyjne, solistów, relacje z najciekawszych imprez i pokazów lotniczych z całego Świata.

„Na łamach naszego magazynu będziemy pokazywać nasza przygodę z lotnictwem wojskowym, poczynając od konstrukcji z początku XX wieku po najnowocześniejsze konstrukcje lotnicze. Chcemy pokazać w nim naszą pasję, entuzjazm i zamiłowanie do lotnictwa, a przede wszystkim do fotografii.”

W pierwszym numerze znajdziecie relacje z największych pokazów lotniczych organizowanych w Europie tj moskiewski MAKS’11, polecamy również artykuł poświęcony wspaniałemu człowiekowi, wielkiemu pasjonatowi lotnictwa i przyjacielowi fotografii Markowi Szufie.

Poza tym zapraszamy do lektury fotorelacji z Air Show w Radomiu oraz bazy 23 BLT w Mińsku Mazowieckim.

Magazyn dostępny jest wyłącznie w wersji elektronicznej, w formacie pdf do pobrania z http://spfl.pl/files/eSPFL.pdf

Więcej o SPFL i magazynie znajdziecie na www.spfl.pl