Wystawa na pTAK, będąca częścią kampanii społecznej prowadzonej przez Ministerstwo Środowiska, od 22 lutego do 24 marca gości w Złotych Tarasach.  Kampania ma na celu przybliżenie Polakom informacji o ptakach zamieszkujących nasz kraj.

Kampania społeczna pTAK też człowiek zachęca, abyśmy częściej zwracali uwagę na świat obok nas.  Na wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi tak wiele nas łączy – również na ptaki. W końcu… Ptak też Człowiek! W ramach organizowanej Wystawy pTAK też Człowiek 1 marca 2013 o godzinie 17.00. na poziomie +1 (przy fontannie) odbędzie się niepowtarzalny koncert Jazz na pTAK! w wykonaniu zespołu TrioMania.

Organizatorem wystawy Ptak też Człowiek! jest organizacja pożytku publicznego – Ptaki Polskie. Wystawa jest częścią Kampanii Bądź na pTAK!, realizowanej dzięki dofinasowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, pod honorowym patronatem Ministerstwa Środowiska. Sponsorem Kampanii jest firma AMS S.A., a Partnerem Medialnym Portal ONET.pl. Patronem wystawy jest Centrum Handlowe Złote Tarasy, a Partnerem medialnym jest wortal BirdWatching.pl.

Wystawę można oglądać na poziomie +1 Złotych Tarasów ( przy fontannie ), a w dniach  15 – 24 marca przy Multikinie.

Źródło: Informacja prasowa

Wystawa na pTAK, będąca częścią kampanii społecznej prowadzonej przez Ministerstwo Środowiska, od 22 lutego do 24 marca gości w Złotych Tarasach.  Kampania ma na celu przybliżenie Polakom informacji o ptakach zamieszkujących nasz kraj.

Kampania społeczna pTAK też człowiek zachęca, abyśmy częściej zwracali uwagę na świat obok nas.  Na wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi tak wiele nas łączy – również na ptaki. W końcu… Ptak też Człowiek!

W ramach organizowanej Wystawy pTAK też Człowiek 1 marca 2013 o godzinie 17.00.
na poziomie +1 (przy fontannie) odbędzie się niepowtarzalny koncert
Jazz na pTAK!
w wykonaniu zespołu TrioMania.

Organizatorem wystawy Ptak też Człowiek! jest organizacja pożytku publicznego – Ptaki Polskie. Wystawa jest częścią Kampanii Bądź na pTAK!, realizowanej dzięki dofinasowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, pod honorowym patronatem Ministerstwa Środowiska. Sponsorem Kampanii jest firma AMS S.A.,
a Partnerem Medialnym Portal ONET.pl. Patronem wystawy jest Centrum Handlowe Złote Tarasy, a Partnerem medialnym jest wortal BirdWatching.pl.

Wystawę można oglądać na poziomie +1 Złotych Tarasów ( przy fontannie ), a w dniach
15 – 24 marca przy Multikinie.