Wyłączny przedstawiciel i dystrybutor produktów firmy Samyang Optics w Europie firma Delta, poinformował, że zapowiedziany w marcu tego roku obiektyw Samyang 7.5mm 1:3.5 UMC Fish-eye MFT pojawi się w sprzedaży w połowie września br. Obiektyw oferowany będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej oraz czarnej. Przewidywana cena obiektywu w polskiej dystrybucji to 1099 złotych brutto.

Fotografia panoramiczna obiektywem Samyang

Samyang 7.5mm 1:3.5 UMC Fish-eye MFT oferuje niezwykle szerokie pole widzenia, obejmujące aż 180 stopni po przekątnej, co czyni go niezwykle przydatnym narzędziem do tworzenia zdjęć panoramicznych. Przykładowe panoramy w formie wirtualnej wycieczki po Krakowie, można obejrzeć na specjalnie utworzonej stronie internetowej: www.samyang.pl/75mft. Wszystkie zamieszczone tam panoramy wykonane zostały za pomocą obiektywu Samyang 7.5mm 1:3.5 UMC Fish-eye MFT oraz aparatu Olympus PEN E-P1.

Samyang 7.5mm 1:3.5 UMC Fish-eye MFT jest ultra-szerokokątnym obiektywem manualnym
o ogniskowej 7,5 milimetra i jasności 1:3.5, oferującym kąt widzenia równy 180 stopni. Pomimo niewielkich wymiarów, nowy Samyang z sukcesem łączy w sobie najlepsze cechy popularnego modelu o ogniskowej 8 mm, oferując doskonałej jakości optykę zamkniętą w kompaktowej
i atrakcyjnej wizualnie obudowie. Samyang 7.5mm 1:3.5 UMC Fish-eye MFT jest pierwszym modelem należącym do nowej linii obiektywów, zaprojektowanych od podstaw do systemu Mikro Cztery Trzecie.


Źródło:Samyang

Zapisz się do newslettera wypełniając pola poniżej.

Zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający: przeczytaj instrukcje w nim zawarte, aby potwierdzić subskrypcję.