W maju tego roku Samyang rusza w swoje pierwsze ogólnopolskie roadshow. Miłośnicy fotografii i sympatycy marki będą mogli na żywo przetestować całą gamę produktów z portfolio, a wśród nich wchodzący na rynek obiektyw z funkcją korekty perspektywy – Samyang Tilt-Shift 24mm.

W trakcie wydarzenia będzie można między innymi wziąć udział w warsztatach i fotospacerach, porozmawiać z ekspertami, samodzielnie przetestować obiektywy, skorzystać z rabatów i ofert promocyjnych, czy wziąć udział w konkursie fotograficznym i wygrać jeden z obiektywów.

Główną atrakcją spotkania z pewnością będzie najnowszy w rodzinie obiektyw Tilt-Shift f/3.5 ED AS UMC, którego światowa premiera przypada właśnie na maj. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak tworzyć efektowne fotografie architektury, czy pejzażu wykorzystując dostępną w obiektywie funkcję przesuwu i pochylenia. Z kolei zwolennicy filmowania lustrzankami będą mogli sprawdzić możliwości produktów z serii video – Samyang VDSLR.

Samyang odwiedzi między innymi Łódź, Warszawę, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Śląsk, Rzeszów oraz Kraków. Udział w spotkaniu będzie bezpłatny. Więcej informacji oraz pełna wersja programu już wkrótce.

Źródło: Informacja prasowa