29 marca 2012 r. rozpocznie się jubileuszowa, 15. edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILMVIDEO FOTO w Łodzi. W trakcie trzech dni imprezy targowej najwięksi światowi producenci zaprezentują swoje premiery produktowe w nowym, niezwykle nowoczesnym obiekcie targowym, który gwarantuje najwyższe standardy infrastrukturalne – Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy alei Politechniki 2 w Łodzi. Obok wystawców z branży foto i video w tym roku targi gościć będą również firmy zajmujące się produkcją i postprodukcją.

W dniach 29 – 31 marca 2012 r. w Łodzi spotka się blisko 150 firm. Zwiedzających zapraszamy nie tylko do zapoznania się z ich ofertą, ale także do udziału w bogatym programie imprez towarzyszących. W tym roku wystawcy oraz media przygotowali szczególnie atrakcyjny program warsztatów fotograficznych i filmowych, seminariów, prezentacji.

Zachęcamy do udziału w:

.         Spotkaniu z TOMASZEM LAZAREM – zdobywcą drugiej nagrody w kategorii „Ludzie w wiadomościach” World Press Photo 2011.

.         Warsztatach filmowych Krótka szkoła Filmowiec.pl: Od pomysłu do dzieła (organizator: Filmowiec.pl).

.         Seminariach poświęconych systemowi Mikro Cztery Trzecie (organizator: redakcja DIGITAL FOTO VIDEO.

.         Warsztatach poświęcone najnowszej kamerze Canon C300 (organizator: magazyn FilmPRO).

.         Warsztatach CYFROWA EDYCJA ZDJĘĆ W PRAKTYCE (organizator: Cyfrografia.pl)

.         Warsztatach OSIĄGAJ ŚWIETNE EFEKTY W ZWYKŁYCH WARUNKACH, prowadzonych przez Johna Dentona. (Organizator: Color Confidence).

.         Warsztatach telewizyjnych i filmowych (organizator: BEiKS)

.         Warsztatach fotografii przyrodniczej BEZKRWAWE ŁOWY – PIERWSZE KROKI (organizator: Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne)

.         Warsztatach poświęconych fotografii otworkowej (organizator: Stowarzyszenie na rzecz rozwoju FOTOGRAFII HUMANISTYCZNEJ „Foto Humanum”)

.         Bloku spotkań z fotografią podróżniczą (organizator: portal szkoleniowy oraz galerię internetową www.good-photo.pl )

.         Licznych prezentacjach nowości sprzętowych, wykładach dotyczące obróbki obrazu w programach graficznych i inne spotkania.

.         do oglądania wystawy młodych polskich fotografówTomasza Albina, Anny Bloda, Pawła Fabjańskiego oraz Szymona Świętochowskiego.

.         oraz wystawy retrospektywnej „15 LAT TARGÓW FILM VIDEO FOTO”.

Pełną informację prasową oraz mapę stoisk znajdą Państwo na stronie

CENTRUM PRASOWE

PRESS ROOM znajduje się na pierwszym piętrze Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego, w pobliżu wejścia do hali. Centrum wydaje bezpłatne akredytacje i materiały prasowe dla dziennikarzy. Przedstawicieli redakcji zapraszamy na uroczyste otwarcie targów, które odbędzie się 29 marca o godzinie 11.00 w auli CKW, na I piętrze.

BEZPŁATNY PARKING DLA DZIENNIKARZY

Podczas targów będzie funkcjonował bezpłatny parking dla dziennikarzy. Parking znajduje się przy Hali EXPO (jest to parking wewnętrzny hali) – wjazd na parking od ulicy Wólczańskiej 201 (pomiędzy parkingiem wielopoziomowym a budynkiem drukarni). Parking jest niestrzeżony.

ZAPRASZAMY DO ŁODZI !!