Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego.


Warsztaty Sztuki Fotografii obchodzą dzisiaj pierwsze urodziny!
Dziewiętnaście edycji kursu Fotografii od Podstaw i zadowoleni absolwenci to nasza największa duma.  Byliście z nami także na jednodniowych warsztatach portretu i fotografii w studio w Krakowie i Warszawie.

Przez ostatni rok uruchomiliśmy kolejne opcje kursów dla amatorów i zaawansowanych fotografów. Dla tych, którzy są bardzo zajęci, ale chcą się rozwijać. Jesteśmy w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Wrocławiu. W kolejnym roku pojawimy się w następnych miastach. Śledźcie naszą stronę www!
Warsztaty Sztuki Fotografii obchodzą dzisiaj pierwsze urodziny!
Jednodniowe Warsztaty Portretu w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, 19 grudnia

Co jeszcze? Uruchomiliśmy bloga, żebyście byli na bieżąco z najważniejszymi informacjami i najciekawszymi artykułami z polskiej sieci. Ogromną popularnością cieszyły się nasze FotoPopołudnia w Krakowie.  Przyłączyliśmy się do organizacji Fotospacerów z portalem Photopixo. Pomagaliśmy Fundacji „Zdążyć z Pomocą” fundując nagrody podczas festiwalu Mały Rynek Duże Serce. Objęliśmy patronat nad wystawą zdjęć Ihora Kruta Obecność. Fotografie Lwowa w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych fotograficznych wydarzeń oraz partnerom i współorganizatorom!

Warsztaty Sztuki Fotografii obchodzą dzisiaj pierwsze urodziny!
Fotopopołudnie z Gazeta Cafe i Bicykle.pl, 25 września

No i konkursy! Zaczęliśmy od POKA Vlepkę! we współpracy z POKA POKA. Dzięki platformie Facebook mogliśmy zorganizować kilka minikonkursów. Otwarcie kładki ojca Bernatka w Krakowie, Sylwester i zaćmienie słońca to dobre okazje do robienia dobrych zdjęć, które chętnie nagradzamy. Największą frajdę sprawia nam oczywiście wielki konkurs Ludzie-Od-Ludzie. Cieszymy się, że jest tak popularny i serdecznie zapraszamy kolejnych fanów do udziału!

Zapraszamy do świętowania urodzin z nami: do krakowskiej Pauzy (ul. Floriańska 18) w sobotę, 19 lutego, po 21. Oraz na Facebookową stronę. Chcecie być na naszym urodzinowym zdjęciu? :)

Polecamy!