Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy myślą o nauczeniu się nowej praktycznej umiejętności, jaką jest fotografowanie uroczystości. W lipcu w Krakowie odbędzie się pierwsza edycja Kursu Fotografii Ślubnej! Pierwsze zajęcia odbędą się w Krakowie, w studio Diamonds Factory. Organizatorem kursu są Warsztaty Sztuki Fotografii.

Kurs Fotografii Ślubnej WSF
Nasz najnowszy Kurs Fotografii Ślubnej przygotuje Cię do wykonania zdjęć podczas ślubów i innych uroczystości. Na zajęciach omówimy istotne aspekty pracy w specyficznych warunkach ceremonii ślubnej. Jak przystosować się do sytuacji, jak spełnić wymogi formalne, w jaki sposób pracować z młodą parą, by zaoferować im zdjęcia, które będą najlepszą pamiątką z tak ważnego dnia? Podczas kursu przedstawimy tę wiedzę w pigułce: w ciągu dwóch weekendów intensywnych zajęć przygotujesz się do pracy fotografa ślubów.
Zajęcia poprowadzi Łukasz Kuś, absolwent Europejskiej Akademii Fotografii, studiujący w łodzkiej PWSFTViT. Oprócz fotografii ślubnej, zajmuje się dokumentem. Jego cykl Świadkowie został nagrodzony przez Amnesty International.
Kurs to 36 godzin intensywnych zajęć odbywających się w weekendy: 22-24 i 29-31 lipca. Omówimy:
  • sprzęt fotograficzny: jaki jest optymalny zestaw fotografa ślubów?
  • kwestie formalne: pozwolenia na fotografowanie w kościołach, a także umowy z młodą parą,
  • sposoby pracy z klientami,
  • obróbkę zdjęć, przygotowanie albumu.
Nasz kurs to także sesje zdjęciowe z modelami symulujące pracę w kościele i urzędzie. Spotkamy się w profesjonalnym studio fotograficznym Diamonds Factory. Koszt sześciu dni intensywnych zajęć to jedyne 900 zł (w tym 23% VAT).

Informacja WSF. Program Kursu Fotografii Ślubnej dostępny pod adresem: http://sztukafotografii.org/?a=kurs&idkurs=12