Przejdź do treści
Strona główna » Bielizna do sesji zdjęciowej kobiecej – jak wybrać

Bielizna do sesji zdjęciowej kobiecej – jak wybrać

Masz w planach sesję zdjęciową kobiecą? Myślisz o wykorzystaniu bielizny, lecz nie wiesz, na jaką postawić? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, więc koniecznie się z nimi zapoznaj!

Bielizna do sesji zdjęciowej kobiecej – na jaki rodzaj postawić?

Na co dzień wiele pań nosi bawełnianą bieliznę, często nawet sportową, ponieważ jest ona najwygodniejsza i zapewnia komfort skórze. Jednak w przypadku sesji zdjęciowej kobiecej taka bielizna się nie sprawdzi. O wiele lepiej postawić na taki rodzaj bielizny, który obudzi kobiecość, pozwoli poczuć się wyjątkowo, czy nawet seksownie. Dlatego idealnym wyborem może okazać się bielizna koronkowa. Koronkowy bralet oraz majki w komplecie mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

To jednak nie wszystko, ponieważ na tego typu sesjach może też sprawdzić się body lub gorset. Ważne, by dopilnować, by na wybranej bieliźnie nie było żadnych napisów, emblematów, czy wzorów, ponieważ może i wyglądają ciekawie, ale nie są to wzory seksowne, więc lepiej wykorzystać je w codziennych stylizacjach, a nie w czasie sesji kobiecej.

Bielizna do sesji zdjęciowej kobiecej – kolorystyka

Istotne znaczenie ma również kolor bielizny. W sesjach zdjęciowych kobiecych najlepiej sprawdza się biała bielizna. Dlatego warto przygotować choć z jeden komplet w tym kolorze. Do tego można pomyśleć również o czarnej bieliźnie lub czerwonej, która jest bardzo zmysłowa.

Bielizna do sesji zdjęciowej kobiecej – o czym jeszcze pamiętać?

Do tego warto pamiętać, że powinna to być bielizna, która idealnie pasuje do naszego rozmiary, jak i sylwetki. Należy unikać za małej bielizny, bo wystające za nią fałdki wcale nie będą wyglądać kusząco. Idealne dobrana bielizna pod względem rozmiary pozwoli nam tego uniknąć i sprawi, że nawet panie puszyste poczują się wygodnie, a to przełoży się na lepsze efekty z sesji.

Co więcej, jeśli na samą myśl o zdjęciach w bieliźnie czujemy ściskanie w żołądku, to warto pomyśleć o wykorzystaniu jakiegoś okrycia wierzchniego. Seksowna bielizna taka jak koronkowe staniki świetnie komponuje się z męskimi luźnymi koszulami, dużymi swetrami, czy też z jedwabnym szlafroczkiem.