Przejdź do treści
Strona główna » Ciekawe sale weselne na Śląsku

Ciekawe sale weselne na Śląsku

Jesteś na etapie wyboru sali weselnej na Śląsku? Nie wiesz, które miejsca brać pod uwagę? Poniżej znajdziesz kilka ciekawych sal weselnych na Śląsku, więc koniecznie zapoznaj się z nimi, ponieważ nasza lista może ułatwić Ci wybór tej odpowiedniej!

Leśna Perła w Radlinie

Leśna Perła w Radlinie to klasyczna sala weselna na Śląsku, ale z bardzo rozległym terenem i ciekawym układem sali. Do dyspozycji gości pozostaje nie tylko duża sala z parkietem, ale również klimatyczny taras, na którym można odetchnąć od zabawy. Sama sala jest w stanie pomieścić do 160 gości, więc w Leśnej Perle można zorganizować jednakowo kameralne przyjęcie, jak i te nieco większe. Warto również wspomnieć, że do dyspozycji dzieci pozostaje plac zabaw, więc z pewnością nie będą miały powodów do narzekań, czy nudy.

Willa Słoneczna w Dębowcu

Willa Słoneczna to kolejne miejsce, które może sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Wszystko dlatego, że sala weselna w Dębowcu i daje nam możliwość organizacji zarówno przyjęcia weselnego, jak i samego ślubu. To zasługa tego, że Willa Słoneczna ma piękny teren wokół budynku oraz zadaszone atrium. Do tego do wyboru mamy dwie sale weselne Śląskie – jedna pomieści do 140 osób, druga do 40 osób, więc można tutaj zrobić małe lub wystawne przyjęcie.

Gościniec Nałęże w Jaworzu

Gościniec Nałęże w Jaworze również może okazać się ciekawą propozycją, ponieważ jest bardzo dobrze zagospodarowany. Do dyspozycji gości pozostaje duża sala weselna na około 200 osób, antresola, którą można zaaranżować na strefę relaksu, czy nawet miejsce ślubu. Do tego piękny teren, który również daje możliwość odpoczynku od zgiełku miasta.

Sama sala jest bardzo ciekawie przystrojona, w całości zachowana w drewnie, więc może to się okazać idealny wybór na wesele w stylu rustykalnym, góralskim, czy nawet sielskim. Nie sposób pominąć również tego, że w Gościńcu Nałęże znajduje się basen, więc jeśli ktoś zdecyduje się na nocleg, to będzie mógł do woli z niego korzystać.