Przejdź do treści
Strona główna » Oranżeria – eleganckie i oryginalne miejsce na ślub

Oranżeria – eleganckie i oryginalne miejsce na ślub

Szukasz eleganckiego i zarazem oryginalnego miejsca na ślub? Nie wiesz, które miejsce idealnie sprawdzi się w tym zadaniu? Koniecznie pomyśl o oranżerii!

Dlaczego akurat oranżeria?

Zastanawiasz się, dlaczego wybór powinien paść na oranżerię, a nie na inne miejsce? Odpowiedź jest prostsza, niż by się mogło wydawać, ponieważ oranżeria to miejsce, które stworzy Ci idealne warunki do tego, aby ślub mógł się odbyć i to bez względu na porę roku, czy pogodę. Co więcej, oranżerie są zwykle bardzo fajnie zaaranżowane, więc przy okazji masz szansę wziąć ślub w wyjątkowym miejscu, bardzo naturalnym i pełnym roślinności. Jeśli jesteś zwolennikiem tego typu dekoracji, czy otoczenia, to z pewnością ucieszy się wybór oranżerii, zwłaszcza że aktualnie ślubu można organizować praktycznie wszędzie, gdzie chcemy.

Jak zorganizować ślub w oranżerii?

Jak w takim razie zorganizować ślub w oranżerii? Jakie kroki należy podjąć w tym kierunku? Na początek należy poszukać idealnego miejsca, który sprawdzi się w powierzonej mu roli. Całe szczęście nie powinno być z tym żadnych trudności, zwłaszcza że oranżerie cieszą się dużą popularnością, więc również w naszym kraju ich nie brakuje. Na pewno dużym ułatwieniem będzie dostęp do Internetu, ponieważ dzięki wyszukiwarce internetowej ustalimy, gdzie dokładnie takie oranżerie się znajdują i które można wynająć na ślub.

tego typu piękną oranżerię w której można zorganizować zarówno ślub jak i eleganckie przyjęcie weselne jest Villa Julianna pod Warszawą.

Wystarczy umówić się z właścicielem na obejrzenie danego miejsca, jak również na ustalenie szczegółów współpracy. Jeśli dane miejsce uznamy za idealne, to kolejnym krokiem będzie ustalenie daty ślubu oraz zgłoszenie się do urzędu stanu cywilnego. Na miejscu nie tylko będziemy musieli wyrazić chęć zawarcia związku małżeńskiego, ale również wystąpić z wnioskiem o ślub poza urzędem stanu cywilnego. Dzięki temu zyskamy pewność, że nic nie będzie stało na przeszkodzie do jego organizacji, a gdy otrzymamy odpowiednie pozwolenie, to możemy pomyśleć o dalszych dekoracjach, czy też o samym zapraszaniu gości.