Przejdź do treści
Strona główna » Sesja ślubna w Gdańsku – miejsca i organizacja

Sesja ślubna w Gdańsku – miejsca i organizacja

Macie w planach sesję ślubną w Gdańsku? Nie wiecie, gdzie ją wykonać? A może nie wiecie, jak zmierzyć się z jej organizacją? Nasz tekst może okazać się źródłem przydatnych informacji, więc zachęcamy do krótkiej lektury!

Sesja ślubna w Gdańsku – miejsca

Gdańsk to wyjątkowe miasto, więc na pewno nie zabraknie tutaj pomysłów na sesję ślubną. Przede wszystkim pod uwagę możemy brać plaże w Gdańsku, ponieważ są one wyjątkowo długie, piaszczyste i zadbane. Dużą popularnością cieszy się plaża w Jelitkowie, czy na Brzeźnie, zwłaszcza że tutaj można też zrobić kilka ujęć przy potoku Oliwskim lub na molu w Brzeźnie.

Nie sposób pominąć też wyjątkowego Parku Reagana, który jest bardzo duży i zróżnicowany pod względem roślinności. Jeśli ktoś marzy zatem o sesji ślubnej na łonie natury, to tutaj zdecydowanie uda się ją zorganizować.

Oczywiście dobrym wyborem może też się okazać Park Oliwski, czy Palmiarnia, która znajduje się w jego sercu. Na terenie parku czeka też mały, ale jakże piękna kaskada wodna, która może okazać dobrą scenerią do dodatkowych ujęć. Nie zapominajmy także o Starym Mieście, choć trzeba przyznać, że w szczycie sezonu może być trudno o spokój. Dlatego, jeśli ktoś chciałby wykonać typowo miejską sesję zdjęciową, to polecamy godzinny poranne.

Sesją ślubna w Gdańsku – organizacja

Kwestie organizacyjne należą do każdej pary młodej, ale jeśli marzy się komuś naprawdę wyjątkowa sesja ślubna w Gdańsku, to warto pomyśleć o jej wykonaniu w osobny dzień. W ten sposób będzie można na spokojnie odwiedzić wszystkie najważniejsze punkty na mapie Gdańska, czy nawet w Sopocie i Gdyni.

W przypadku sesji ślubnej w ten sam dzień już takiej możliwości nie będzie, ponieważ młode pary zwykle mają bardzo napięty grafik i na zdjęcia nie pozostaje im więcej niż godzina. Trudno w takich warunkach o naturalne zdjęcia, na których będzie królować miłość i dobra zabawa. Dlatego zachęcamy do tego, by ze swoim fotografem omówić sesję ślubną w Gdańsku na osobny dzień. Pamiętaj by wynająć lokalnego specjalistę który świetnie zna powyższe miejsca. Miejscowy fotograf ślubny Gdańsk zna od podszewki.